15 نکته برای شروع وردپرس : مانند یک حرفه‌ای عمل کنید

نکات وردپرس

اگر می‌خواهید به خانواده رو به رشد وردپرس ( WordPress ) بپیوندید ، لیست نکات و ترفندهای ما را برای ورود به وردپرس بررسی کنید . این نکات کار شما را آسان تر و وب سایت شما را بهتر می کند .

وردپرس ۳۰٪ از اینترنت را در اختیار دارد . این واقعاً جای تعجب ندارد ، وردپرس یک پلتفرم قدرتمند است که به شما این امکان را می دهد که یک وب سایت شخصی سازی شده را ایجاد کنید ، دقیقاً همانطور که دوست دارید طراحی کنید و هر ویژگی که دوست دارید و نیاز دارید را به آن اضافه کنید . وبلاگ نویسان ، صاحبان کسب و کار ، فروشندگان آنلاین : همه از وردپرس استقبال می کنند.

خانواده وردپرس منتظر شماست ولی ابتدا باید سایت خود را بسازید و منتشر کنید . شما می‌خواهید وارد دنیای هاستینگ ، سئو ، برنامه نویسی ، افزونه ها و موارد دیگر شوید ، ممکن است در این راه به چند نکته و ترفند مفید نیز نیاز داشته باشید . این جایی است که ما می توانیم به شما کمک کنیم ما تجربه ، تخصص و دانش وردپرس خود را برای استفاده صحیح از آن در اختیار شما قرار می‌دهیم و این لیست ۱۵ نکته را برای مبتدیان وردپرس بیان می‌کند .سرتیترها به شرح زیر است ( برای رفتن به هر بخش می‌توانید روی آن کلیک کنید ) :